Categories: Ґаджети

Головна особливість Xiaomi Mi Band 4 вразить всіх своїми можливостями

Share
Час читання: 2 хв.

Перші спортивні браслети з’явилися на ринку більше п’яти років тому, а за цей термін вони встигли дуже сильно еволюціонувати, тобто змінитися в кращу сторону. Сучасні електронні гаджети можуть підраховувати не тільки пройдену відстань, витрачені калорії і кількість зроблених кроків, але ще і показувати багато інших даних, а саме – стан сну, частоту серцевого ритму і навіть набрану висоту за певний період часу. Новинка в особі Xiaomi Mi Band 4 порадує не тільки всім цим, а й чимось ще.

Так, зокрема, новий спортивний браслет китайської корпорації, який вона випустить вже в 2019 році, буде називатися Xiaomi Mi Band 4, а отримає він дуже багато різних нововведень. У список таких увійдуть кольоровий сенсорний екран з підвищеним запасом яскравості, захисне скло для захисту матриці дисплея, ремінець з перфорацією, підтримку магнітної зарядки, а також деякі інші нововведення, найголовнішим серед яких стане модуль GPS.

За допомогою свого власного модуля GPS спортивний браслет Xiaomi Mi Band 4 зможе визначати своє місце розташування в просторі в межах поверхні Землі з високою точністю без використання смартфона або будь-якого ще додаткового гаджета. Прямо перед початком, наприклад, поїздки на велосипеді, буде досить натиснути пару кнопок на екрані трекера, після чого він почне відображати всі необхідні відомості про фізичну активність, в тому числі середню швидкість на дистанції і пройдену відстань.

Подібна особливість гарантовано повалить всіх в шок і змусить стрибати від захвату, тому як саме цього зараз не вистачає в фітнес-трекерах нинішнього покоління, принаймні з доступною цінової категорії. Для людей, які не займаються спортом, нововведення в Xiaomi Mi Band 4 також стане в нагоді. На його підставі спортивний браслет зможе більш точно вимірювати фізичну активність, а також, крім того, деякі інші дані, аж до обчислення середньої швидкості переміщення пішки.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024