Xiaomi представила розумні штори з батарейкою за 2 тис. гривень

725

Компанія Xiaomi представила новий продукт на платформі зі збору коштів Youpin – Aqara Smart Curtain Motor. Це нове покоління розумних віконних штор.

На відміну від попередника, випущеного в 2017 році, нові Aqara Smart Curtain Motor більш функціональні, але коштують дешевше. Головною відмінністю стала вбудована батарея. В результаті, до штор не потрібно підключати проводів або організовувати розетку поблизу.

Xiaomi представила розумні штори з батарейкою за 2 тис. гривень

Штори Aqara Smart Curtain Motor зі спеціальним моторчиком легко відкриваються і закриваються. Управління здійснюється з дистанційного пульта, а також по бездротовому протоколу ZigBee з низьким енергоспоживанням через багатофункціональний хаб Mi Smart або через кондиціонер серії Aqara по бездротовій домашній мережі.

Xiaomi представила розумні штори з батарейкою за 2 тис. гривень

Таким чином, шторами можна управляти через додаток Mi App. Додатково через додаток можна встановити таймер для автоматичного закриття-відкриття в певний час. Також підтримується голосове управління XiaoAI. Якщо є домашній датчик Mi, то можна налаштувати автоматичне закриття, коли користувач залишає приміщення, і відкриття, коли входить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я