Смарт-колонка Lily допоможе у вивченні іноземних мов

0
199

Творці розумної колонки Lily стверджують, що вона є максимально ефективним пристроєм для тих, хто займається вивченням китайської мови.

Нібито для того, щоб швидше вивчити мову, читання словників і розмовників або використання додатків для мобільних пристроїв є не таким ефективним, як спілкування з системою штучного інтелекту, яка в стислі терміни дасть вам більше потрібних знань.

У розробці програмної частини розумної колонки Lily брали участь викладачі китайської мови, а також фахівці з машинного навчання та розпізнавання мови. Розробники Lily голосно заявляють, що їм вдалося створити пристрій, який здатний навчити вас китайському швидше, ніж будь – хто в світі.

Процес навчання відбувається в чотирьох різних режимах: інтерактивне спілкування, переклад в режимі реального часу, голосові ігри і китайський персональний помічник.

У Lily є дві важливі особливості: по-перше, пристрій може виступати в ролі звичайної розумної домашньої колонки. По-друге, компанія заявила, що вже в другому кварталі перелік мов для навчання почне розширюватися. Спочатку додадуть французьку та іспанську, а після і інші мови. Покупці колонки зможуть отримати додаткові мови безкоштовно, скачавши оновлення програмного забезпечення.

Пристрій з оглушливим успіхом збирає кошти на майданчику Idiegogo, в даний момент зібрано вже майже в 100 разів більше необхідної суми. Перші покупці можуть придбати колонку за 149 доларів США (4 200 грн.).

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут