У світі стартували продажі ігрової консолі PlayStation Classic

Час читання: 2 хв.

Ігрова приставка PlayStation Classic почала надходити в продаж з сьогоднішнього дня на міжнародному ринку. З 3 грудня консоль з’явиться на полицях магазинів в США і Європі.

Реклама

Приставка PlayStation Classic доступна за ціною близько 100 доларів (2 900 гривень) у США і 100 євро (3 200 гривень) у Європі. В Україні на даний момент можна оформити попереднє замовлення за 3 800 гривень, поставки повинні початися найближчим часом.

PlayStation Classic являє собою сучасну версію оригінальної PlayStation, випущеної у 1994 році. Вона приблизно на 45% менше оригінальної PlayStation.

Зараз читають  Новий динамік Beats Pill від Apple показали на злитих рендерах

На приставку встановлено 20 класичних ігор, включаючи Final Fantasy VII, Jumping Flash, Ridge Racer Type 4, Tekken 3 і Wild Arms. В комплект PlayStation Classic входить кабель HDMI для підключення до зовнішніх дисплеїв, наприклад, до телевізора, кабель USB для підключення до USB-адаптера живлення, який купується окремо. У деяких підтримуваних іграх користувачі можуть грати в парах або один проти одного за допомогою двох контролерів, які теж йдуть в комплекті поставки консолі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОwww.playstation.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА