“Microsoft” припиняє розвиток власної операційної системи

748

ІТ-гігант “Microsoft” припиняє розробку нових версій власної мобільної операційної системи “Windows Mobile”. Керівництво компанії заявило, що розробка нових мобільних пристроїв, додатків та оновлень операційної системи наразі не в пріоритеті.

Інформацію про згортання проекту “Windows Mobile” підтвердив у своєму “Twitter” віце-президент компанії Джо Бельфіор.

Звичайно, ми підтримуватимемо платформу. Будемо виправляти помилки, здійснювати оновлення системи безпеки тощо. Однак, створення нових функцій — не в фокусі компанії“, — написав віце-президент “Microsoft”.

https://twitter.com/joebelfiore/status/917071399541391360

Джо Бельфіор також визнав, що він, як і засновник компанії Білл Гейтс, перейшов на “Android”.

Платформа “Windows Phone” для “Microsoft” була “мертвою” вже більше року, однак у компанії офіційно це ніколи не визнавали, пише “The Verge”. Зараз ІТ-гігант працює над хмарними технологіями та іншими розробками, які складаються з безлічі інших пристроїв, зокрема, створених не “Microsoft”.

Ми дуже намагалися зацікавити розробників додатків. Були заплачені кошти… Написані 4 додатки… Але обсяг користувачів замалий для більшості компаній, щоб інвестувати в цю платформу“, — додав Бельфіор.

Напередодні від планів випустити нову лінійку смартфонів на “Windows Mobile” відмовилася компанія “HP”. Менеджмент корпорації пояснив це рішення відсутністю зацікавленості з боку “Microsoft” продовжувати конкуренцію з “Apple” і “Google” на мобільному ринку.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я