“Microsoft” припиняє розвиток власної операційної системи

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

ІТ-гігант “Microsoft” припиняє розробку нових версій власної мобільної операційної системи “Windows Mobile”. Керівництво компанії заявило, що розробка нових мобільних пристроїв, додатків та оновлень операційної системи наразі не в пріоритеті.

Реклама

Інформацію про згортання проекту “Windows Mobile” підтвердив у своєму “Twitter” віце-президент компанії Джо Бельфіор.

Звичайно, ми підтримуватимемо платформу. Будемо виправляти помилки, здійснювати оновлення системи безпеки тощо. Однак, створення нових функцій — не в фокусі компанії“, — написав віце-президент “Microsoft”.

https://twitter.com/joebelfiore/status/917071399541391360

Джо Бельфіор також визнав, що він, як і засновник компанії Білл Гейтс, перейшов на “Android”.

Платформа “Windows Phone” для “Microsoft” була “мертвою” вже більше року, однак у компанії офіційно це ніколи не визнавали, пише “The Verge”. Зараз ІТ-гігант працює над хмарними технологіями та іншими розробками, які складаються з безлічі інших пристроїв, зокрема, створених не “Microsoft”.

Ми дуже намагалися зацікавити розробників додатків. Були заплачені кошти… Написані 4 додатки… Але обсяг користувачів замалий для більшості компаній, щоб інвестувати в цю платформу“, — додав Бельфіор.

Напередодні від планів випустити нову лінійку смартфонів на “Windows Mobile” відмовилася компанія “HP”. Менеджмент корпорації пояснив це рішення відсутністю зацікавленості з боку “Microsoft” продовжувати конкуренцію з “Apple” і “Google” на мобільному ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: