Categories: Ґаджети

Безкомпромісний вбивця Xiaomi Mi Band 3 вже з’явився в продажу

Share
Час читання: 2 хв.

З кожним роком китайським виробникам електроніки вдається створювати все більш просунуті в усіх відношеннях електронні гаджети, які користуються великою популярністю не тільки в Китаї, але і за його межами, включаючи Україну. Сьогодні, 14 жовтня 2018 року, на полиці українських магазинів, у вигляді замовлення, надійшов новий спортивний браслет, який помітно кращий Xiaomi Mi Band 3 в усьому, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи функціональними можливостями.

Новинка в особі спортивного браслета Honor Band 4 від компанії Huawei оснащена 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм кольорового типу, який має роздільну здатність 240 на 120 пікселів, в результаті чого пікселі не помітні для людського ока. Матрицю дисплея захищає загартоване скло Corning Gorilla Glass 3, яке забезпечує стильний зовнішній вигляд. Управління браслетом здійснюється за допомогою сенсорного екрану, а також спеціальної кнопки, яка розташована знизу.

Ремінець має красиву і приємну на дотик текстуру, завдяки чому весь браслет виглядає дуже красиво, тобто він схожий не на якийсь китайський Xiaomi Mi Band 3 з його пластиковим корпусом, а на найдорожчий преміум-аксесуар. У трекері є захист від води і пилу за стандартом IP68, завдяки якій з ним можна занурюватися під воду на глибину до 50 метрів на досить великі проміжки часу. Безліч датчиків відповідають за зчитування пульсу і відстеження фізичної активності. Є «розумний» будильник.

Офіційні продажі Honor Band 4 з кольоровим AMOLED-екраном стартують на території України з 28 жовтня. Вартість новинки знаходиться на рівні 1500 гривень. Втім, співвідношення ціни і якості цей наручний гаджет абсолютно точно варто, тому як навіть його програмне забезпечення набагато краще адаптоване під використання на українських теренах, ніж у Xiaomi Mi Band 3.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024