Приблизний час читання: 5 хв

У продаж надійшов новий процесор Intel Core i7 Coffee Lake

0

Intel випустила процесор Core i7 восьмого покоління під назвою Coffee Lake. Процесор 8700k створений по 14-нм техпроцесу і має шість ядер, що працюють на максимальній частоті 4,7 ГГц. Роздрібна вартість становить £353,86.

Однак придбати нові процесори вкрай складно, тому як вони з’являються на ринку в обмежених кількостях і продаються дуже швидко. І ніхто не може точно сказати, коли Coffee Lake 8700k з’явиться в продажі знову.

На відео нижче показано, як новий процесор показує себе при тестуванні в різних іграх. Також автор відео розповідає про проблеми з поставками Coffee Lake, викликаними тим, що Intel не змогла забезпечити своїх роздрібних партнерів належними складськими запасами нових ЦПУ.


Для користувачів Mac це означає, що оновлення модельного ряду варто чекати не раніше, ніж в 2018 році. До того моменту всі проблеми ланцюжка поставок будуть вирішені.

Команда Digital Foundry назвала 8700k найшвидшим ігровим процесором з усіх, що можна купити на сьогоднішній день. Можливо, для користувачів Mac ігрові тести нічого не значать, але на відео також представлені й інші перевірки продуктивності. При тестуванні одного ядра відсутні значні втрати потужності, оскільки Coffee Lake 8700k має два додаткових ядра, яких не було у процесора попереднього покоління – 7700k.

Як правило, наявність додаткових ядер призводить до підвищення температури. Для вирішення цієї проблеми виробникам доводиться зменшувати тактову частоту роботи процесора, щоб знизити обсяг тепла, що виділяється додатковими ядрами. Але не у випадку з 8700k.

Читайте також  Розкрито ціни і характеристики осінніх новинок Huawei


На відео видно, що 8700k перевершує по продуктивності процесори Intel Skylake-X 7800k і AMD Ryzen 1800x. Саме Coffee Lake буде використаний в нових Mac. Через сильну конкуренцію з боку AMD, Intel довелося активізуватися на повну потужність. Coffee Lake показує значні поліпшення в плані продуктивності, тому, 2018 рік – дуже вдалий час для поновлення Mac.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут