Незабаром Sony PlayStation 4 позбудеться великого недоліку

Як повідомив голова SIE Worldwide Studios Шон Лейден, тобто активно співпрацює з Sony компанії, головний недолік ігрової системи PlayStation 4 полягає в тому, що вона представляє із себе окрему закриту екосистему. Простіше кажучи, власники даної приставки не можуть грати по мультиплеєр з геймерами на базі PC, Xbox One, Android і iOS. Проте, японська корпорація все ж вирішила позбавити своє дітище від такого недоліку.

За словами високопоставленого розробника, з початку 2018 року компанія Sony вела переговори зі своїми партнерами і ігровими студіями заради того, щоб забезпечити підтримку крос-платформного мультиплеєра. Вдалося з’ясувати, що зробити мультиплеєр в іграх на абсолютно різних платформах єдиним – це вкрай складне і вимогливе до ресурсів завдання. Пов’язано це з тим, що існує безліч аспектів, про які всі геймери чомусь забувають.

Наприклад, лише на початку вересня Sony остаточно вирішила, як буде надаватися технічна підтримка користувачам, які грають по мультиплеєрі з геймерами на інших платформах. Хто буде відслідковувати чітера і повідомляти про інші проблеми. Всі ці питання обговорювалися протягом багатьох місяців. Вдалося з’ясувати, що в даний час всі нюанси вже офіційно затверджені, а найближчий час власники PlayStation 4 зможуть почати грати в ігри для декількох гравців з власниками інших електронних пристроїв, в тому числі від компанії Microsoft.

За словами Sony, нова можливість в PS4 працюватимуть добре, тому як на її тестування і створення спеціального ПО було витрачено багато часу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 КОМЕНТАРІ

    • Серйозно?! Ви не задоволені тим , що платите 1849 гривень в рік , і отримуєте раз на місяць дві гри , які разом коштують як підписка , а то і більше ! Вам регулярно надають різні знижки та теми , ексклюзивні для Playstation Plus. А я особисто проти крос-платформи , адже чітери – пкшники , зможуть грати з нами , сонібоями і гравцями XBOX.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я