Секретні чати у Viber мають основну відмінність від звичайних: ви можете встановити встановити час життя повідомлень. Окрім того, функція пересилання повідомлень в секретних чатах відключена. Секретні чати можна проводити як з одним учасником, так і з групою.
Для того, щоб створити секретний чат, виберіть «Створити секретний чат» і встановіть таймер. Всі повідомлення, надіслані у секретному чаті, будуть автоматично знищені після закінчення встановленого часу.
Секретні чати у Вайбері можуть налічувати до 200 учасників (включно з автором).
Після відправки повідомлення починає відлік таймер на встановлений проміжок часу. Після його закінчення всі повідомлення у секретному чаті знищуються без можливості відновлення. На телефонах і пристроях всіх учасників чату не залишиться жодних згадок про ці повідомлення.
Важливо знати, що таймер активується, коли отримувач повідомлення відкриває секретний чат. Тільки після цього запускається зворотний відлік. Якщо ви надсилаєте відео у секретний чат, таймер активується після початку його відтворення. Незалежно від обмежень таймеру, отримувач зможе переглянути відео повністю.
Аякже. Секретний чат може бути створено на основі будь-якого звичайного чи групового чату. В такому випадку буде створено новий секретний чат, тому історія вашого листування в звичайному чаті збережеться. Таким чином, звичайний і секретний чат будуть відображатися окремо.
Секретні чати позначаються іконкою із замком. Повідомлення секретного чату не відображаються на екрані чатів.
Коли до секретного чату приходить повідомлення, ви побачите сповіщення тільки зі словом «Повідомлення». У ньому не буде видно ім’я відправника чи групи, а також не відобразиться вміст повідомлення.
Якщо учасники чату користуються смартфонами на Android, вони не зможуть зробити скріншот переписки.
Користувачі iOS зможуть робити скріншоти, але відправник повідомлення відразу отримає повідомлення про це.
Всі люблять милуватися дорогими пристроями, але більшість віддає перевагу більш доступним варіантам. Одними з найуспішніших…
Наша редакція "iTechua.com" підготувала для вас підбірку з п'яти кращих телевізорів, які ідеально підійдуть для…
Адміністрація TikTok спростувала чутки про те, що Китай розглядає можливість продати платформу Ілону Маску, щоб…
Білл Гейтс якось зізнався, що зробив одну з найбільших помилок за час свого керівництва Microsoft.…
Смартфони серії Samsung Galaxy S23 отримали важливе оновлення, що усуває 51 вразливість у програмному забезпеченні.…
Компанія Google готує кардинальні зміни в операційній системі Android. Дещо із задуманого вже реалізовано у…