У фітнес-трекера кольоровий AMOLED-дисплей діагоналлю 0,95 дюйма (у конкурента – монохром). Вбудований датчик пульсу відстежує дані 24/7, браслет також здатний аналізувати сон власника.
Ємність акумулятора – 100 мАг. При цьому виробник обіцяє до двох тижнів роботи від однієї зарядки. Трекер вміє працювати з iOS і Android, здатний отримувати повідомлення зі смартфона.
Крім того, пристрій має хороший вологозахист і здатний витримати занурення до 50 метрів. Також браслет вміє рахувати число гребків під час плавання. Гаджет підтримує кілька спортивних профілів: біг, велосипед, плавання, фітнес, заняття на кардіо-тренажерах.
Крім Bluetooth, в браслеті Honor Band 4 є датчик NFC (і це ще одна фіча, якій немає у Mi Band 3). Коштувати пристрій буде в районі 1000 гривень.
Також вийшла полегшена версія трекера – Honor Band 4 Running Edition. Вона відрізняється монохромним екраном, відсутністю датчика ЧСС і менш ємним акумулятором на 77 мАг, якого повинно вистачати на 20 днів. Вартість “версії для бігунів” – всього близько 500 гривень.