Приблизний час читання: 3 хв

Більшість користувачів незадоволені автономністю своїх пристроїв на iOS 11

0

Переважна більшість власників пристроїв під управлінням iOS 11 скаржаться на зниження їх автономності. Це показало опитування громадської думки, проведене британським виданням Telegraph. За його підсумками з’ясувалося, що понад 80% респондентів відчувають втрату заряду незалежно від дій.

Ослабіла автономність пристроїв на базі iOS 11 також підтвердили експерти компанії Wandera, провівши незалежний експеримент. Дослідники проаналізували 50 000 iPhone і iPad і порівняли середні витрати ресурсу батареї протягом трьох днів. Результат виявився невтішним.

Приблизно 16% учасників плебісциту в свою чергу заявили, що не помітили жодних змін в часі автономної роботи своїх пристроїв. Ми схильні вважати, що респондентами, які обрали цей пункт голосування, є власники iPhone Plus-версій, так як iPhone Plus завжди відрізнявся досить ємним акумулятором.

Читайте також  Sony змінила терміни виходу PlayStation 5

Решта 3% опитаних відзначили, що після поновлення на iOS 11 рівень автономності їх пристроїв залишився на колишньому рівні. Такий результат також цілком можливий за умови, що вони користуються однією з моделей iPad 2016-2017 років випуску. Як показала практика, на планшетах iOS 11 працює краще, ніж на смартфонах.

джерело

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут