Нові круті навушники Xiaomi Sports Bluetooth Headset Youth Edition за 15$

389

Компанія Xiaomi продовжує радувати своїх шанувальників новими продуктами. Раніше компанія представила бездротові навушники спрямовані на спорт Mi Sport Bluetooth Headset. Тепер Xiaomi вирішила представити навушники, але доступніші і трохи простіші. Навушники Mi Sport Bluetooth Headset отримали приставку Youth Edition.

Навушники піддалися модернізації та отримали внутрішні петлі замість дужок які чіплялися за вухо для надійного кріплення. Навушники стали ще легшими ніж попередники і вага становить 13,5 г. Bluetooth модуль версії 4.1 дозволяє не втрачати зв’язок з джерелом звуку до 10 метрів. А батарея вбудована в блок управління обсягом 120мАч дозволяє прослуховувати музику протягом 11 годин.У блоці управління крім кнопок управління і батареї знаходиться мікрофон який дозволяє як розмовляти з співрозмовником так і спілкуватися з розумним помічником. Ще Mi Sport Bluetooth Headse Youth Edition захищений від вологи за стандартом IPX4, який дозволить вам не думати що з навушниками під час заняття спортом щось трапиться через піт.

Навушники на даний момент доступні в двох кольорах білий і чорний, потім може і з’являться інші забарвлення. У Китаї навушники можна придбати приблизно за 15 $

Популярні новини  Стали відомі характеристики Redmi Note 11 і Redmi Note 11 Pro

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я