Categories: Ґаджети

Консолі Xbox One отримали саму довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі

Share
Час читання: 2 хв.

З кожним днем ​​електронні ігри важать все більше. Зараз розмір деяких ігрових проектів сягає 70 ГБ, хоча ще в 2009 році, коли тільки вийшла GTA IV, він перебував на рівні 15 ГБ. З тих пір швидкість інтернету не дуже сильно змінилася, в результаті чого зараз багатьом людям доводиться більше доби чекати, поки їх ігрова приставка завантажить якусь гру. Володарям Xbox One чекати відтепер довго не доведеться.

Сьогодні, 20 червня 2018 року, компанія Microsoft додала в ігрову консоль Xbox One саму довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі. Йдеться про технологію інтелектуального завантаження FastStart, яка дозволяє завантажувати найбільш важливі для ігри елементи в першу чергу, щоб гравець міг почати грати не чекаючи повного завантаження. Дана технологія була вперше представлена ​​публіці в ході виставки E3 2018 у початку нинішнього року.

Головна заслуга FastStart в тому, що це справжнісінький штучний інтелект, який сам аналізує, які файли потрібні для початку проходження ігри. Він віддає їм пріоритет при завантаженні з мережі, завдяки чому в деякі ігри починати грати можна вже через кілька хвилин після початку завантаження всього контенту. Всі інші дані будуть довантажувати в міру гри в порядку пріоритету і з випередженням його, якщо дозволить інтернет-канал.

В даний час підтримкою штучного інтелекту FastStart можуть похвалитися не всі ігри для Xbox One, однак уже до осені компанія Microsoft обіцяє значно збільшити їх число. Відзначається, що в першу чергу сумісність з новою технологією будуть отримувати хітові гри, які доступні в рамках каталогу Xbox Game Pass. Зараз же випробувати саму довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі гравці, можна в семи іграх – The Flame in the Flood, Fuzion Frenzy , Screamride, Spelunky , Casey Powell Lacrosse 16, Dovetail Games Euro Fishing , The Gold Club.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024