Categories: Ґаджети

Microsoft назавжди «знищила» Xbox One X. Грати в ігри в ній можна на смартфонах і комп’ютерах

Share
Час читання: 2 хв.

Компанія Microsoft шукає нові шляхи для розвитку, розуміючи, що незабаром вся ігрова індустрія вкрай сильно зміниться. В ході виставки E3 2018 представники американської корпорації оголосили про запуск в недалекому майбутньому нового сервісу, який дозволить грати в ігри від Xbox One X на смартфонах і комп’ютерах, причому з найкращою якістю графіки. При цьому, судячи з усього, сама ігрова приставка не буде потрібна.

Ще в 2014 році японська Sony представила сервіс PlayStation Now, що дозволяє грати в ігри від ігрової приставки PlayStation 4 на комп’ютерах і інших пристроях. В ході E3 2018 видавництво EA оголосило про розробку схожого продукту, але набагато більш масштабного, який дозволить грати у всі фірмові гри, включаючи Battlefield V, на максимальних налаштуваннях графіки навіть на слабкому комп’ютері. Буде потрібно лише дуже швидкий інтернет зі швидкістю не менше 100 Мбіт / с.

Слідом за EA про плани запустити сервіс, що дозволяє грати в ігри від Xbox One X на смартфонах і комп’ютерах, повідомила Microsoft. Чи буде для цього ігрова консоль – не уточнюється, проте за словами американської корпорації було побічно зрозуміло, що мова йде про абсолютно окремий проект, який працює незалежно. Якщо це дійсно так, то вже незабаром всі охочі зможуть проходити консольні ігри на будь-яких інших пристроях.

Само собою, що безкоштовно пограти в круті ігри ніхто не дозволить. За попередніми даними, гравцям доведеться не тільки оплачувати підписку, отримуючи доступ до базового набору ігор, але ще і купувати їх окремо, використовуючи магазин Xbox Store. Всі ті, у кого до аккаунту вже прив’язані якісь куплені відеоігри, зможуть грати в них зі смартфонів, планшетів і комп’ютерів безкоштовно, тобто купувати їх повторно не доведеться.

Після запуску нового сервісу, назву якого Microsoft не уточнює, настане ера заходу ігрових консолей. Звичайно, багато людей як і раніше будуть їх купувати, проте у міру розвитку стрімінгових сервісів таких людей ставатиме все менше і менше, а потім, через кілька років, вони взагалі зникнуть. За хмарним Геймінгом майбутнє – компанії Microsoft, Google і Sony це розуміють. Єдині, хто не приділяє цьому уваги, тільки японська Nintendo, але це вже її приватні проблеми.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024