Ґаджети

Sony випустила студійні навушники MDR-M1 з чистим звуком та комфортною посадкою

Share
Час читання: < 1 хв.

Sony представила нову модель повнорозмірних студійних навушників MDR-M1, що замінила попередню модель MDR-7506. Ця новинка не лише отримала оновлений дизайн, але й покращила свої звукові характеристики.

Основу навушників складають фірмові драйвери з м’якими краями для відтворення наднизьких частот та жорсткою купольною формою для точного відображення високих частот. Аудіоохоплення навушників становить від 5 Гц до 80 кГц.

На зовнішній стороні амбушюр розташований компонент, відомий як Beat Response Control, який забезпечує вентиляцію для покращеного контролю низьких частот. У поєднанні з оптимізованою діафрагмою це дає глибші та чіткіші баси.

Навушники отримали змінні амбушюри та зменшили вагу в порівнянні з моделлю MDR-7506. Виробник також стверджує, що конструкція новинки стала більш міцною. До комплекту входять два знімні кабелі для підключення до різного професійного обладнання.

Sony MDR-M1 вже можна замовити в США за ціною $249,99.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: SONY

Останні записи

OpenAI відклала запуск редактора зображень для безкоштовних користувачів

Сем Альтман повідомив, що запуск нового редактора штучного інтелекту для роботи із зображеннями на основі…

27.03.2025

Дональд Трамп може пом’якшити тарифи на імпорт із Китаю заради TikTok

До п'ятого квітня залишилося не так багато часу, і влада США намагається знайти покупців для…

27.03.2025

Представлено POCO F7 Pro із передовими технологіями та доступною ціною

Компанія POCO, суббренд Xiaomi, анонсувала новий смартфон F7 Pro, який має топові характеристики за низької…

27.03.2025

iPhone 17 оснастять телеоб’єктивом для підтримки відео 8K

За останньою інформацією, смартфони серії iPhone 17 матимуть можливість запису відео в форматі 8K. Однак…

27.03.2025

Розкрито дату презентації Dimensity 9400+ та список перших пристроїв

MediaTek офіційно оголосила дату запуску нового чіпсету Dimensity 9400+, що відбудеться 11 квітня на щорічній…

27.03.2025

Windows під загрозою: Європа готується перейти на Linux

Світ стоїть на порозі глобальних змін, що вплинуть на торговельні відносини. США звинувачують ЄС у…

27.03.2025