Ґаджети

Топ-5 моделей бездротових навушників, які варто купити у 2024 році

Share
Час читання: < 1 хв.

Bluetooth-гарнітури поступово витісняють класичні дротові навушники. З різноманітністю брендів та моделей їх звучання може суттєво відрізнятися. Щоб ви могли вибрати якісні бездротові навушники для Android до 2500 грн, ми підготували рейтинг ТОП-5 моделей на 2024 рік.

Lenovo LP 40 Pro
Ці бюджетні навушники коштують близько 500 грн. Вони відзначаються надійністю та зручністю, хоча не мають додаткових функцій. Підходять для користувачів, яким важлива простота і комфорт. Підтримують Bluetooth 5.1 і мають гарну автономність.

Redmi Buds 4 Active
Цю модель можна знайти за 600 грн. Вона має просте підключення, підтримує Google Fast Pair і Bluetooth 5.3. Оснащена великими 12-міліметровими динаміками, які забезпечують якісні баси, і досить ємним акумулятором.

Realme Buds T 300
За ціною в 1599 грн, ці навушники пропонують активне шумозаглушення до 30 дБ і можливість налаштування звуку через додаток realmeLink. Відрізняються відмінною автономністю.

UGREEN Hi Tune Max 5
Ця модель, що коштує близько 1700 грн, призначена для аудіофілів. Вона підтримує Hi-Res Audio та кодек LDAC, а також має систему шумоподавлення до 43 дБ. Гарна автономність і різноманітні аудіофільські функції.

Redmi Buds 5 Pro
Лідер нашого рейтингу за ціною приблизно 2500 грн. Має ефективне шумозаглушення до 52 дБ, підтримує кодек LDAC та сертифікат Hi-Res Audio. Включає просторове аудіо, Google Fast Pair та можливість гнучкого налаштування через Xiaomi Earbuds. Ці навушники відзначаються чудовою автономністю та стильним дизайном.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло

Останні записи

Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

22.12.2024

AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

22.12.2024

AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

22.12.2024

Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

22.12.2024

Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

22.12.2024

Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

22.12.2024