Всередині нових iPad Pro виявилося більше пам’яті, ніж заявляє Apple

Час читання: < 1 хв.
Всередині нових iPad Pro виявилося більше пам'яті, ніж заявляє Apple
Всередині нових iPad Pro виявилося більше пам'яті, ніж заявляє Apple

Ретельне вивчення нових iPad Pro дозволило виявити одну цікаву особливість. Не секрет, що моделі на 256 і 512 ГБ поступаються в деяких характеристиках варіантам на 1 і 2 ТБ, але з’ясувалося, що Apple програмно обмежила можливості молодших версій. 

Реклама

За даними самої Apple, в iPad Pro 2024 з накопичувачем на 256 і 512 ГБ використовується дев’ятиядерний варіант процесора M4 і 8 ГБ оперативної пам’яті. У дорожчих модифікаціях на 1 і 2 ТБ встановлений 10-ядерний процесор (графічний чіп в обох випадках однаковий) з 16 ГБ оперативної пам’яті.

При розбиранні молодших моделей з’ясувалося, що в них встановлено два чіпи пам’яті Z8DMS по 6 ГБ кожен: шляхом нескладної математики отримуємо 12 ГБ оперативної пам’яті. Виходить, що Apple на системному рівні відключила 4 ГБ оперативної пам’яті. Не зрозуміло, чи можна якимось чином їх розблокувати.

Нагадаємо також, що тільки для моделей на 1 і 2 ТБ можна замовити покриття антивідблиску на екран. 

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.