Представлена ​​тонка бездротова клавіатура Keychron B1 Pro

Час читання: 2 хв.
Представлена ​​тонка бездротова клавіатура Keychron B1 Pro
Представлена ​​тонка бездротова клавіатура Keychron B1 Pro

Компанія Keychron розширила свій асортимент, випустивши тонку бездротову клавіатуру B1 Pro. Ця модель має кілька унікальних характеристик, які роблять її привабливим вибором для користувачів.

Реклама

Однією з ключових переваг Keychron B1 Pro є її тонкий корпус. Найтонша частина клавіатури має товщину всього 5,2 мм, тоді як найтовстіша частина досягає 14,5 мм. Вага пристрою складає всього 425 грамів, що робить його легким та зручним для повсякденного використання.

Виробник заявляє, що клавіатура може працювати до 1200 годин на одному заряді, що еквівалентно восьми місяців використання при п’ятигодинному робочому дні. Це вражаючий показник для бездротового пристрою, що забезпечує тривалу роботу без частої підзарядки.

Keychron B1 Pro оснащена ножичними перемикачами, аналогічними до тих, які часто використовуються в ноутбуках. Цей механізм забезпечує комфортне та тихе натискання клавіш, що ідеально підходить для роботи в офісі або вдома.

Клавіатура сумісна з операційними системами macOS, Windows та Linux. Підключення до комп’ютера можна здійснити як через Bluetooth 5.2, так і через 2,4 ГГц. В останньому випадку частота опитування становить 1000 Гц, що забезпечує швидкий та надійний зв’язок. Додатково підтримка прошивки ZMK дозволяє користувачу гнучко налаштувати клавіатуру під свої потреби.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.