Galaxy Watch 7 здивують усіх, і ось чому

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Samsung може оснастити майбутні Galaxy Watch 7 своїм новітнім чипом, обійшовши увагою інші девайси. Про це пише Phone Arena.

Йдеться про власний SoC від Samsung – Exynos W940. З чуток, він буде виготовлений за 3 нм-техпроцесом і стане першим чипом такого рівня в історії Samsung. Попередня модель Exynos W930, встановлена в Galaxy Watch 6, була виготовлена із застосуванням 5 нм-техпроцесу.

Як відомо, тонший техпроцес знижує нагрівання пристрою, покращує продуктивність і знижує енергоспоживання – всі ці властивості вкрай необхідні невеликому девайсу, що носиться. Однак найбільше дивує, що свій найпередовіший чип Samsung збирається встановити саме в смарт-годинник; зазвичай для такої демонстрації можливостей вендори обирають флагманські смартфони, але аж ніяк не носимі гаджети.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.