Fairphone випустила TWS-навушники в яких АКБ дуже просто замінити

Час читання: < 1 хв.

Компанія Fairphone, відома просуванням концепції високої ремонтопридатності гаджетів, представила фірмові TWS-навушники Fairbuds. Вони отримали частково модульну конструкцію з можливістю легкої заміни АКБ і сучасні комплектуючі для забезпечення чистого звуку.

Реклама

Аксесуар оснащений 11-мм драйверами з титановим напиленням і модулем Bluetooth 5.3. У кожному навушнику розмістилися по три мікрофони для роботи функції активного шумозаглушення. Новинка підтримує можливість одночасного сполучення з декількома пристроями, а також функції еквалайзера і припинення відтворення під час вилучення з вуха.

Заявлений час автономної роботи гарнітури – до 6 годин (до 26 год з урахуванням зарядки від комплектного чохла). При цьому і кейс, і самі навушники оснащені знімними акумуляторами з можливістю легкої заміни. Ціна нових Fairbuds, що продаються в Європі з трирічною гарантією виробника, становить €149.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.