Apple випустила iOS 11.4 beta 6

0
140

Apple випустила шосту бета-версію iOS 11.4 лише через три дні після виходу п’ятої бети. Це досить незвично і може говорити багато про що. 

Вихід кілька бета-версій iOS поспіль може означати швидку появу нової стабільної системи для iPhone і iPad. Компанія вже робила так подібним чином раніше. Але це також може бути і поганим знаком.

Раніше на цьому тижні з’явилася інформація про проблему в безпеки протоколів EFAIL. Це означає, що у зловмисників з’явилася можливість отримати доступ до вмісту зашифрованих повідомлень.

Читайте також  Google оновила найважливіший додаток для всіх смартфонів на Android

Для вирішення цієї проблеми і захисту смартфонів Apple необхідно випустити свіжу версію iOS. Цілком можливо, що виправлення тільки що доданої в iOS 11.4 beta 6, а всі інші версії під загрозою.

Нову бета-версію можуть встановити зареєстровані розробники через вбудовану систему оновлень, всім іншим необхідно дочекатися публічної бети. Як правило, вона повинна з’явитися зовсім скоро.

Читайте також  Ось чому планшет у 2018 році – найбільш непотрібний гаджет

Сама iOS 11.4 націлена на додавання підтримки ClassKit, який дозволить розробникам створювати власні додатки для школярів. Apple також продовжує намагатися ввести в iOS фічі, представлені ще на WWDC 2017 року. Серед них синхронізація повідомлень iMessage в iCloud і AirPlay 2.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут