Xiaomi представила розумне кільце Amazfit Helio Ring

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

У рамках виставки CES 2024 бренд-партнер Xiaomi, Huami, показав перше розумне кільце Amazfit Helio Ring, розроблене спеціально для спортсменів.

Реклама

Amazfit заявляє, що Helio Ring може відслідковувати комплексні дані, пов’язані з психічним та фізичним станом користувача, з «точністю, можливою лише за допомогою пристрою, одягненого на палець».

Всі дані з Amazfit Helio Ring надсилаються до Zepp. Виробник заявляє, що кільце можна носити як окремий пристрій, так і як додатковий аксесуар до смарт-годин. В останньому випадку дані з кільця та годинника будуть об’єднані для більш глибокого аналізу в додатку Zepp.

У смарт-кільце вбудовані сенсори для відстеження сну та моніторингу серцевого ритму. Девайс також підтримуватиме кілька спортивних режимів та оснащений датчиком EDA (електродермальної активності) для моніторингу емоцій.

Кільце Amazfit Helio виготовлене з титанового сплаву та захищене від води за стандартом 10 АТМ. Розумне кільце буде доступне у двох розмірах – 10 та 12 мм. Місткість батареї в Amazfit Helio Ring не розкривається, але гаджет може працювати до п’яти днів без підзарядки.

Новинка надійде у продаж у березні. Точну дату та ціну буде оголошено пізніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: