Apple не продасть вам Vision Pro, поки ви не відскануєте себе з усіх боків

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple розкрила більше подробиць про оформлення попереднього замовлення на дорогу гарнітуру Vision Pro.

Реклама

Виявляється, під час оформлення замовлення потрібно буде відсканувати своє обличчя і голову за допомогою iPhone або iPad у застосунку Apple Store, щоб компанія змогла підібрати правильний розмір ремінця і підкладки Vision Pro.

Варто зазначити, що Apple вже використовує додаток Head Measure and Fit, але тільки для розробників, які тестують Vision Pro. Судячи з усього, компанія вирішила застосувати цей підхід і до звичайних покупців. До того ж користувачам, які носять окуляри, потрібно буде завантажити припис лікаря з потрібною діоптрією в додаток Apple Health. З плюсів – Apple планує дозволити гравіювання Vision Pro, але незрозуміло, в якому місці воно буде розташоване.

Зараз читають  Samsung Galaxy Buds 3 Pro розчарують шанувальників зміною фірмового дизайну

Нагадаємо, продажі Apple Vision Pro стартують у п’ятницю, 2 лютого.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.