Швидка зарядка є і в Apple Watch: від 0-80 % всього за 45 хвилин

Час читання: < 1 хв.

Моделі Apple Watch Series 7, Series 8 і Ultra оснащені функцією швидкої зарядки, завдяки якій акумулятор вашого пристрою заряджається з 0 до 80% всього за 45 хвилин. Але почекайте, є нюанс.

Реклама

Для швидкої зарядки необхідно мати правильні інструменти. Кабель Apple USB-C Magnetic Fast Charging Cable, оснащений магнітним зарядним пристроєм з алюмінієвим корпусом, – це ваш квиток до високошвидкісної зарядки. Хоча він входить до комплекту постачання нових Apple Watches, ви можете придбати його окремо за 29 доларів.

Тепер поговоримо про адаптери живлення. Місія Apple зі скорочення впливу на навколишнє середовище означає, що більше ніяких блоків живлення в коробці. Вам знадобиться адаптер живлення USB-C з підтримкою USB Power Delivery потужністю 5 Вт або вище. На маркетплейсах можна знайти досить надійні бренди, такі як UGreen, за ціною від 10 доларів.

Зараз читають  Google Pixel Watch 3 XL - показали новий дизайн з усіма деталями

Але врахуйте, що якщо ви використовуєте док-станцію MagSafe Duo або магнітну зарядну док-станцію для Apple Watch, швидка зарядка буде недоступна. Однак ви все одно можете використовувати шайбу для швидкої зарядки в різних доках сторонніх виробників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.