Приблизний час читання: 4 хв

Дієві способи продовжити життя батареї смартфону

0

Кілька способів, які допоможуть зберегти телефон зарядженим якомога довше.

Деякі з них здадуться знайомими навіть тим, хто не цікавиться технікою. Але щоб телефон залишався якомога довше зарядженими потрібно:

Чистити порт для зарядки. В гнізді може накопичуватися пил, який заважає контакту. Його потрібно видаляти.

Не ставити яскраві заставки. Чорно-білі шпалери менш енерговитратних, ніж яскраві картинки. Для тих, хто часто дивиться на екран – яскраві шпалери взагалі протипоказані.

Дієві способи продовжити життя батареї смартфону - фото 198468

Не носити телефон в руці. У літню спеку носити телефон в руці – значить гріти. Це створює додаткове навантаження на батарею, яка швидше розряджається.

Відключити автоповорот екрану. За цю функцію відповідає акселерометр – спеціальний датчик, який витрачає велику кількість електроенергії.

Читайте також  Xiaomi випустить розумний годиник для бідних

Перевіряйте фонові програми. Фонові програми часто продовжують працювати, коли ви ними вже не користуєтеся. Вони вимагають багато енергії і садять швидко батарею.

Дієві способи продовжити життя батареї смартфону - фото 198469

Чи не робити максимальну яскравість екрану. Максимальна яскравість, яка часто і не потрібна, садить телефон швидше 30-40%. Найкраще використовувати спеціальні режими: “вулиця”, “приміщення” тощо.

Відключати вібровизов. Вібрація на дзвінку забирає солідний шматок енергії. Якщо використовувати цю функцію тільки за необхідності, що батарея протримається довше.

Джерело: lifehacker

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут