Lenovo Spectra і Cardio – спортивні браслети, які в рази кращі Xiaomi Mi Band 3

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вчора ми писали про те, що на території Індії були анонсовані вкрай цікаві спортивні браслети Lenovo Spectra і Cardio. На момент їх презентації виробник розкрив лише деякі подробиці. Як і просили читачі, ми постаралися дізнатися про новинки якомога більше даних, в черговий раз переконавшись в тому, що обидва вироби в рази кращі Xiaomi Mi Band 3, поява якого очікується в найближчі 1-2 місяці .

Вдалося з’ясувати, що обидва браслета злегка відрізняються один від одного по частині зовнішнього вигляду, екранів і ще парочкою особливостей. Хоч новинки і відрізняються за ціною, проте назвати кращий серед них модель просто неможливо, тому що в кожної є свої плюси і мінуси, але їх вкрай мало. Наручний пристрій Lenovo Spectra і Cardio здатні кожні 15 хвилин змінювати пульс, а потім відправляти всі ці дані в додаток, де і відбувається складання наочної статистики. Виробник заявляє для двох браслетів автономність на рівні 10 днів при постійному нормальному використанні, в тому числі в нічний час.

Модель Lenovo HX03F Spectra володіє кольоровим TFT-LCD екраном з роздільною здатністю 160 на 80 пікселів, тактильним, захистом від води і пилу за стандартом IP68, сканером серцевого ритму, функцією відстеження фізичної активності (кроки, відстань, калорії і сон), а також підтримкою управління з використанням жестів. На додаток до цього, користувачі можуть використовувати спортивний трекер для отримання повідомлень про дзвінки, SMS і від додатків сповіщення. В ньому вставлено акумулятор ємністю 85 мАг, а його вага – 20 грамів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Spectra

Що стосується модель Lenovo HX03 Cardio, то вона володіє кольоровим 0,96-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 128 на 32 пікселя, акумулятором ємністю 80 мАг, захистом від води і пилу за стандартом IP68, сканером серцевого ритму, монітором фізичної активності і знімним корпусом . Дана модель має вібромодуль і підтримку всіх функцій і можливостей, які є в моделі Spectra.

Cardio

Обидва браслета підключаються до смартфонам на базі iOS 8.0 (і новіше) і Android 4.4 (і новіше) за технологією Bluetooth 4.2 LE. Вага кожного з трекерів становить 20 грамів, а за своїми габаритами вони майже ідентичні. Наручний пристрою Lenovo Spectra і Cardio відрізняються один від одного лише здатністю і типом екрану і, по суті, нічим більше. Навіщо китайська корпорація так сильно заплутала покупців – невідомо.

Продажі браслета Lenovo HX03 Cardio в Індії вже почалися, а купити його можна за $30. Модель Lenovo HX03F Spectra надійде на полиці місцевих магазинів 3 травня, а купити її можна буде за $35. Чи можна буде придбати ці спортивні трекери в Європі, або де-небудь ще – невідомо. Очевидно лише те, що обидва пристрої перевершують Xiaomi Mi Band 3 в кілька разів, як за зовнішнім виглядом, так і за функціональними можливостями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.