Як Galaxy Watch 6 піклується про здоров’я вашого серця

UPG

Розумні годинники Samsung оснащені безліччю датчиків відстеження стану здоров’я і фітнесу, які надають вам цінні дані, що дають змогу стежити за своїм фізичним і психічним здоров’ям. Останні версії розумних годинників також оснащені датчиками, які допомагають вам стежити за здоров’ям вашого серця.

Нова серія Galaxy Watch 6 також піклується про здоров’я вашого серця, вимірюючи кілька точок даних. Потім вони попереджають вас, якщо необхідно виконати вимірювання ЕКГ для отримання додаткових даних, що також можна зробити на самому розумному годиннику.

І Galaxy Watch 6, і Galaxy Watch 6 Classic постійно відображають частоту пульсу у фоновому режимі. Розумний годинник надішле вам попередження, коли виявить, що частота пульсу аномально висока або дуже низька.

Якщо годинник виявить, що п’ять або більше результатів із шести послідовних вимірювань є ознакою потенційної фібриляції передсердь із 10-хвилинними інтервалами, годинник повідомить вас про нерегулярний серцевий ритм і запропонує вам провести вимірювання ЕКГ.

Galaxy Watch 6 і Watch 6 Classic також здатні вимірювати ЕКГ, так що це те, що ви можете зробити на самому розумному годиннику. Однак функціональність ЕКГ обмежена, тому вона може бути доступна не у всіх країнах.

Доречно зазначити, що ваш розумний годинник не є медичним пристроєм, і ці свідчення слід сприймати лише як орієнтир. Якщо у вас діагностовано або ви підозрюєте потенційні проблеми зі здоров’ям серця, ніщо не замінить належне медичне обстеження та лікування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я