Усім привіт, дорогі друзі. Радий вас бачити! Поки недалекоглядні блогери твердять, що планшети мертві, я для певних цілей почав придивлятися до себе щось велике і з потужним залізом.
Вимоги прості: андроїд (бо не хочу платити за мобільні ігри), потужне залізо (щоб ці самі ігри тягнути), ну і загальна не ущербність. А, ну і за ціною щоб було не зовсім вже “атас”. Вимоги не найскладніші, тож зміг знайти три варіанти.
Я не вірю, що кажу це, мені потрібен (боже мій) ігровий планшет. Ось тут і підкуповує слово “легіон” у назві, бо це – ігрова серія у леново.
А коштує ця пишність 20 тисяч гривень. Ясна річ, що начинка – не найжирніший, що можна очікувати – 870-й снеп, як я пам’ятаю, вийшов у 2021 році, причому знову ж таки, це не топовий процесор. Це щось типу “i9 13850”, якби такий існував.
З іншого боку, за 20 тисяч гривень просити флагманське залізо – маячня, та й годі. Зате, крім непоганого заліза за свою ціну, у нас і 120-гц екран, і ємна батарея, та навіть не зовсім збиткові 256 гігабайт пам’яті. Оперативки, до речі, 12 – не так багато, але все ж ОК.
Хоч леново – мій фаворит, топ цей я пишу не тільки для себе, і багатьох відлякає те, що цей самий леново – “маленький” – всього 8.8 дюймів. Не питання – ось вам 11-дюймовий сяомі.
Оперативки тут трохи менше, та й за моєю суб’єктивною релевантністю, сяомі – це гірше, ніж леново. Але відвертою китайщиною і палью тут не пахне – цілком звичайний непоганий планшет з, знову ж таки, непоганим процесором. Оперативки тільки поменше, але 8 гігабайт начебто все ще достатньо.
Великий корпус дає змогу розмістити велику батарею (вона тут майже на 9 кіломахів), тож про 144-гц розгортку дисплея можна особливо не перейматися – акумулятора великий, акумулятора вистачить. У режимі 60 герц жити він буде і того довше. Зарядка тут 33-ватна, а екран аж 2.8К, щоправда, це – не зовсім плюс у контексті “ігрової” – для такої роздільної здатності хотілося б залізо потужнішим.
Він слабший за попередні варіанти, проте може запропонувати натомість низьку ціну порівняно з ними ж. Плюс – він великий, та й потужності йому, теоретично, буде достатньо.
Ось тут маємо здоровий баланс між ціною та іншими характеристиками. Є проблема: HarmonyOS. Це не андроїд, як би не було сумно, а тому є свої “нюанси”. І хоча більшу частину нюансів таки виправили, повального переходу на “гармонь” поки не передбачається.
У даному випадку – це щось середнє між якістю, ціною і продуктивністю. Він недорогий, але й слабший за попередні, якщо говорити саме про потужність. Пам’яті безумовно недоклали – як оперативної, так і постійної, зате нормальний екран і, начебто, екосистема Huawei, яка пропонує кілька плюшок і примочок, типу “планшет стає другим екраном для ноутбука”.
Може, це і не найвдаліші варіанти недорогих ведроід-планшетів за свої гроші. Якщо так – напишіть про це в коментарях, у всякому разі, я підбирав їх досить довго. Але у мене на цьому все, якщо було корисно або цікаво – не забудь поставити лайк і підписатися на канал. Скоро побачимося!
Напередодні швидкої масштабної презентації Samsung у мережі почало з'являтися все більше інформації про майбутні суперфлагмани.…
Іноді творці контенту на YouTube вдаються до сумнівних методів привернення уваги, коли кричущий заголовок або…
Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…
Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…
Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…
Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…