Камеру iPhone 8 Plus назвали найкращою в історії смартфонів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія DxO Labs, яка володіє відомим сервісом DxOMark, який займається професійним порівнянням камер, назвала камеру нового iPhone 8 Plus найкращою серед усіх смартфонів, які виходили в світ.

Реклама

Гаджет набрав 94 бали зі 100 можливих при тестуванні. До слова, iPhone 8 отримав 92 бали. У своєму огляді фахівці назвали камеру 8 Plus найкращою серед тих, які їм доводилося тестувати.

Камеру iPhone 8 Plus назвали найкращою в історії смартфонів - фото 198022

У результаті, iPhone 8 та iPhone 8 Plus випередили Google Pixel та HTC U11, а також торішні iPhone 7 та iPhone 7 Plus. Як зазначає DxO, нові iPhone особливо добре справляються зі зйомкою в HDR-режимі, забезпечуючи велику деталізацію у порівнянні з iPhone 7 Plus.

Камеру iPhone 8 Plus назвали найкращою в історії смартфонів - фото 198021

Продуктивність збігається з Google Pixel, який був випущений торік. Відзначається також точність при роботі в умовах низької освітленості. Також підкреслюється, що iPhone 8 Plus виявився кращим за продуктивністю при зйомці в портретному режимі з розмиванням фону.

Джерело: dxomark.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: