Windows 10 отримає абсолютно нові функції

Коли пакет оновлення дійде до звичайних користувачів – Microsoft не повідомляє.

Microsoft запроновував користувачам інсайдерської версії Windows 10 встановити експериментальний пакет оновлень Insider Preview Build 17639, який вносить у роботу ОС ряд абсолютно нових функцій.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Ключова зміна стосується принципів роботи системи, яка виконує багато команд. Роботу над революційною Sets, що дозволяє відкривати програми в режимі вкладок, Microsoft почала раніше. Пакет оновлень 17639 додав до вже тестованим функціям кілька абсолютно нових.

Sets — це не просто групування однотипних програм на панелі завдань, яка давно існує в Windows, а повноцінний мультитаб режим. Ідея реалізована приблизно так само, як вкладки в інтернет-браузерах. З тією лише різницею, що в одному вікні на безлічі вкладок може бути відкрито скільки завгодно абсолютно різних програм і навіть вкладки браузера (поки лише «рідного» Edge).

З оновленням можливість відкривати програми в уже створених вікнах з’явилася і в багатьох контекстних меню ОС. Наприклад, система по кліку правої кнопки миші пропонує відкрити файл, папку або програму на новій вкладці або в новому вікні. Крім того, вже відкриті вкладки можна переміщати звичайним перетягуванням з одного вікна в інше, а також додавати додатки у вже створені Sets.

Крім того, у пакеті оновлень з’явилася активна індикація заряду підключених до системи Bluetooth пристроїв і ряд невеликих правок, зроблених на підставі попередніх зауважень тестерів.

Коли пакет оновлення дійде до звичайних користувачів – Windows не повідомляє. Очевидно, що до офіційного випуску компанія може зробити ще не одне «тестове» оновлення, щоб виявити та виправити всі можливі проблеми в роботі нової системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я