Якщо за клавіатурою ви проводите більшу частину дня, то є сенс обзавестися якісною річчю, приємною як на дотик, так і за звучанням. Яку вибрати? Ось кілька цікавих варіантів для входу у світ механічних клавіатур.
Бездротова і компактна клавіатура. Підключається відразу до трьох девайсів, тож можна друкувати, перемикаючись між ними. За необхідності працює і в дротовому режимі. В іншому все по красі – багатопрофільне і кероване RGB-підсвічування і дуже тонкий корпус з металевою рамкою.
Найголовніше – перемикачі. На знижці конфігурація з синіми оптичними низькопрофільними світчами від Keychron. Як і належить, клавіатура повністю підтримує заміну як самих світчів, так і кейкапів. Круто, що в комплекті йдуть кейкапи як для Windows-розкладки, так і для Mac. Тож можна налаштувати майже все на свій смак. Зараз на таку Keychron K3 найнижча ціна за весь час у Каталозі, що чудовий привід обзавестися зручним і приємним робочим інструментом.
Формат ще менший, ніж у K3, для справжніх поціновувачів мінімалізму. Клавіатура дротова і підключається по USB-C або USB-A. Поставляється з PBT-кейкапами подвійного лиття, стійкими до стирання і вицвітання. Друкувати на них буде, швидше за все, дуже приємно навіть за тактильними відчуттями. Вишенька на торті – RGB-підсвічування з південним розташуванням діодів, що налаштовується, для красивого освітлення клавіш і простору для подальшої кастомізації. А саме в налаштуваннях головна фішка цієї клавіатури.
Це механічна клавіатура, що повністю налаштовується під себе. Від повного розбирання на компоненти до програмування клавіш через QMK/VIA. Справжній подарунок для тих, хто любить майструвати все своїми руками і доводити продукт до досконалості за своїми мірками. Якщо раптом ви не з таких, то прямо з коробки Keychron K4 порадує відчуттями від друку, красивим підсвічуванням і своєю компактністю. Зі знижкою можна взяти на червоних або коричневих світчах Keychron K Pro.
Популярна механіка від Royal Kludge в повнорозмірному форматі і з триколірними клавішами. Такий оригінальний лейаут точно прикрасить ваш стіл. А що щодо функцій? Бездротова клавіатура підключається по Bluetooth або радіо. Можна працювати і по дроту, коли сяде батарейка. На корпусі є два USB-порти для підключення периферії.
Тут встановлені світчі RK Lemon, які ще з коробки змащені. У самій клавіатурі також встановлено шар для зниження шуму під час друку. Підтримується заміна перемикачів, тож можна з часом поміняти дизайн на новий.
Відкритий дизайн, побудований на алюмінієвій пластині, з білим підсвічуванням, яке можна налаштовувати клавішним способом, зокрема для кирилиці. Використовуються тактильні перемикачі Kailh Brown з ресурсом 50 млн натискань.
Головна фішка – міцні PBT-кейкапи з властивим їм ефектом шорсткості, стійкістю до вицвітання і стирання.
Клавіатура у форматі 60% не займе багато місця на столі. Тут навіть є RGB-підсвічування, щоправда, не настроюється. За замовчуванням стоять тихі коричневі перемикачі, які можна легко замінювати. Взагалі з цією функцією це одна з найдешевших клавіатур, що робить її чудовим варіантом для першої дротової механіки.
Motorola колись була гордістю США, адже саме ця компанія випустила перший мобільний телефон, але тепер…
Компанія Apple планує впровадити технологію змінної апертури у свої флагманські смартфони iPhone 18 Pro і…
Авторитетний китайський інсайдер під ніком Digital Chat Station поділився точними термінами виходу Xiaomi 15 Ultra.…
WhatsApp припиняє роботу на 19 застарілих моделях смартфонів із 1 січня 2025 року. Що ще…
Выбирая телевизор для небольшой комнаты, кухни или дачи, важно учитывать его компактность и функциональность. Один…
Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…