На масовому ринку фітнес-браслети з’явилися недавно. Раніше ними користувалися здебільшого лише спортсмени та представники певних професій. У таких пристроїв сьогодні досить багато можливостей. Але наскільки такі функції справді потрібні та корисні?
Найпопулярнішими функціями фітнес-браслетів є такі. Це моніторинг сну, крокомір, розумний будильник, лічильник калорій, вимірювання тиску, пульсометр, рівень насичення крові киснем. І вони стануть дійсно корисними для середнього споживача, який займається спортом і стежить за своїм здоров’ям.
Для вимірювання тиску у фітнес-браслеті встановлюються спеціальні датчики із світлодіодами зеленого кольору. Вони допомагають точно визначити тиск у русі.
Також завдяки фітнес-браслету ви отримаєте інформацію про тривалість кожної із фаз сну, про глибину цих фаз. Сюди можна віднести дані про насиченості крові киснем вночі .
Розумний будильник корисний не всім. Якщо у вас вже чітко збудований режим, то він не знадобиться. Допоможе він тим, хто постійно перебуває в роз’їздах, через роботу не може вставати і лягати спати в один і той же час, страждає на посттравматичне розлад, регулярно бачить кошмари.
Samsung представить "слім" версію у своїй майбутній серії Galaxy S25, щоб конкурувати з ультратонким iPhone…
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…