При виборі ноутбука або стаціонарного комп’ютера, включаючи моноблоки, покупці з кожним роком приділяють все більше уваги не технічним характеристикам чи зовнішнім виглядом, а надійності бренду. Досвідчені покупці знають, продукцію яких брендів краще уникати, тому що велика ймовірність не тільки нарватися на якийсь брак, а й виявитися постійним клієнтом сервісного центру, тримаючи його номер в записнику в списку обраних.
Аналітична компанія Rescuecom провела дослідження на основі власних даних. Вона використовувала зібрану за два роки інформацію сервісних центрів по відновленню інформації з «убитих» комп’ютерів, моноблоків і ноутбуків. В результаті вдалося визначити тих виробників, продукцію яких ламається найчастіше. Для цього слід звернути увагу на графу «Computer Repair Share», яка відображає в процентному відношенні то, скільком відсоткам власників електронних пристроїв від того чи іншого виробництва доводиться звертатися в сервісний центр.
На першому місці опинилася компанія HP, продукція якої ламається в 37,3% випадків з 100%. Це означає, що кожен третій власник ноутбука, комп’ютера або моноблока від неї стикається з проблемами, вирішити які може виключно сервісний центр. На другому місці йде Dell з показником в 22,4%, тобто її продукція виходить з ладу лише у кожного п’ятого. Третій рядок, з великим відривом, займають гаджети від Lenovo – 7,3%.
На четвертій позиції знайшлося місце для гаджетів компанії ASUS (5%), тоді як п’ятірку замкнув Acer з показником в 4,9%. Шосте місце належить Apple (3,2%), сьоме – Samsung (3,0%), а восьме – Microsoft (1,3%). Варто враховувати, що кожному з цих виробників належить певна частка ринку комп’ютерів. Чим менше того чи іншого бренду вдалося продати своєї продукції, тим менше в його продукції буде браку.
Саме тому гаджети Microsoft на Windows 10 виявилися найнадійнішими. Якщо врахувати число проданих пристроїв, а у Apple воно в 20 разів більше, то саме «яблучні» ноутбуки є найнадійнішими в світі. Продукцію HP і Dell слід вважати самою бракованою і ненадійною, тому комп’ютери, моноблоки і ноутбуки від цих виробників краще ніколи не купувати.
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…
View Comments
Я, такой наглой и бездарной заказухи от Apple, ещё не встречал!)))
бред. не верю. сам торгую етой техникой. асер ламается больше всего, леново примерно такжк как и асер, HP вообще редкость по ремонту, асус там свои проблемы сервиса но малозначимые.
Не верное сравнение. Надо сравнивать на 100 проданных единиц каждого бренда, а не в куче. В итоге кого больше продали там и больше поломок.