Ґаджети

Фішки розумних колонок, про які ви могли не знати

Share
Час читання: < 1 хв.

Розумні стовпчики — функціональні пристрої, які можуть серйозно полегшити життя свого власника. При цьому багато користувачів навіть не підозрюють про те, наскільки вони мають багато можливостей. Розкажемо в цій статті про найцікавіші функції розумних колонок, про які ви не знали. 

Тренажер для вимовляння звуків 

Корисний інструмент для дітей, який може замінити їм похід до логопеда. Функція є у багатьох розумних колонок. Вони спрямовані на повторення складних звуків та поєднань літер. Тренажер створений спільно з логопедами, тому змінюватись у його ефективності немає жодних підстав. 

Аудіовікторина 

Ще одна цікава функція, яку точно оцінять малі діти. Це вікторина, в якій потрібно вгадати тварину за звуком, яку вона відтворює. Всі звуки дуже реалістичні, тому впоратися із завданням можна без особливих зусиль. 

Розумний лічильник калорій 

Ходіть до зали та ретельно стежите за кількістю калорій, які споживаєте щодня? Тоді обов’язково скористайтеся цією функцією. Достатньо лише говорити колонці все, що ви з’їли у конкретний прийом їжі, а вона наприкінці дня видасть вам кількість спожитих калорій. 

Розшифровка харчових добавок 

Склад сучасних продуктів багатий на різні добавки, але як вони впливають на організм знають не всі. Тут допоможе розумна колонка. Просто вимовте її назву і ви зможете отримати всю інформацію про добавку. Любителі здорового способу життя обов’язково беріть на замітку. 

Голосова пошта 

Якщо набирати повідомлення вручну не хочеться, можна набивати їх голосом. Достатньо запустити функцію та запам’ятати свій унікальний ідентифікатор. Співрозмовник повинен зробити аналогічні дії, після чого ви зможете обмінюватися повідомленнями. Прослухати готові повідомлення можна через стовпчик, комп’ютер, смартфон або планшет. 

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Названо перші три міста, де запустять 5G-інтернет

    В Україні нарешті збираються запускати 5G, але спочатку він з’явиться тільки в трьох містах як…

    04.11.2024

    Nothing може розробити власну операційну систему для конкуренції з Android

    Більшість виробників мобільних телефонів вважають за краще використовувати Android з його унікальним інтерфейсом та функціями.…

    04.11.2024

    Samsung може знизити ціни на розкладачку Galaxy Flip 6

    Samsung, згідно з новими чутками, може працювати над спрощеною та дешевшою версією свого культового складаного…

    04.11.2024

    Оновлено рейтинг найкращих смартфонів за співвідношенням ціни та продуктивності

    Розробники мобільного бенчмарку AnTuTu оновили рейтинг найкращих смартфонів за співвідношенням ціна/продуктивність. За підсумками жовтня, список…

    04.11.2024

    MediaTek Dimensity 9400 кине виклик домінуванню Qualcomm

    MediaTek чекають значних успіхів на ринку смартфонів преміум-класу з новим чіпсетом Dimensity 9400, кидаючи виклик…

    04.11.2024

    У смартфонах Samsung може з’явитися небезпечна геймерська функція

    Згідно з даними інсайдера Chuvn8888, у One UI 7 може з'явитися прихована опція для повного…

    04.11.2024