Apple Watch Ultra тепер найцікавіші смарт-годинники від купертинівців за останні роки. Важко цього не визнати: Apple watch 7 і 8 просто нічим не відрізняються один від одного, зате цього року всі ексклюзивні фішки дісталися новому гаджету. Між іншим, це не тільки зміни у зовнішньому вигляді, а й залозі – те, чого так не вистачає звичайним Apple Watch. Хочете дізнатися про ці фішки? Тоді сідайте зручніше: сьогодні ми поговоримо про круті функції Apple Watch Ultra, яких немає у стандартних Apple Watch.
Однією з головних видимих відмінностей Apple Watch Ultra від звичайних смарт-годин Apple є помаранчева кнопка Action: за її допомогою ви можете налаштувати відразу кілька функцій.
Крім того, третю кнопку можна використовувати для підтвердження будь-якої дії замість натискання на екран: тобто, запустити режим тренування, а надалі по натисканні перемикатися на інші опції.
Нові Apple Watch Ultra володіють найяскравішим екраном у лінійці: дисплей видає 2000 ніт при піковому навантаженні, що в два рази яскравіше за решту смарт-годин Apple. Однак за замовчуванням жодної години яскравість не встановлена на максимум, оскільки активована автояркість, тому включити максимальне значення не можна. Але можна збільшити яскравість екрана вручну.
Майте на увазі, що викрутити екран на 2000 або 1000 нит залежно від Apple Watch, не можна – вона активується сама за певних умов освітлення. Крім того, смарт-годинник почне швидше розряджатися, а ще можлива поява желейного ефекту – так-так, деякі Apple Watch Ultra страждають на ту ж хворобу, що і iPad mini 6 рік тому!
Apple Watch Ultra мають спеціальний нічний режим, завдяки якому елементи дисплея стають червоними. Це не тільки зручно, адже відсікається синє світло, що впливає на зір, але й допомагає трохи знизити витрату батареї. Крім того, це просто гарно. Тільки погляньте!
Таку фішку придумали спеціально для тих, кому потрібне чітке відображення дисплея у темну пору доби. Наприклад, для мандрівників, спортсменів та дослідників. Увімкнути його дуже легко.
Нічний режим працює тільки при включеному циферблаті “Провідник” – це його ексклюзивна фішка, тому з іншими циферблатами вона не працює. До речі, а чи ви знали, що у кожного з них своя історія?
Вище ми вже описали, що в Apple Watch Ultra є дуже гучна сирена: у неї є ритмічний малюнок, що змінюється, по якому інші зрозуміють, що щось йде не так. Однак сирена припиняється під час дзвінків або спрацювання будильника, а в інших випадках звучатиме, доки ви її самі не відключите або не сяде акумулятор. Apple не рекомендує підносити близько до вух або включати в закритому приміщенні – майте на увазі. Запустити її можна кількома способами.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…