Вчені пророкують кінець ери смартфонів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Група вчених з Делаверського університету в США провели аналіз ринку смартфонів і дійшли до висновку, що незабаром попит на смартфони перевищить пропозицію, а у нас закінчаться ресурси для їх виробництва.

Реклама

Це пов’язано з відсутністю ключових компонентів, необхідних для створення смартфонів, ноутбуків, електромобілів і подібних пристроїв.

“Існують договори щодо зміни клімату, біорізноманіття, мігруючих видів і навіть поводження з відходами органічних хімікатів, але немає ніякого міжнародного механізму для регулювання координації поставок мінеральних речовин”, – каже дослідник Салем Алі.

Крім того, експерти звертають увагу на те, що до 2030 року населення досягне 8,5 млрд осіб. Також є фактор нестачі сировини. Найбільш видобувають золото, але його використовують для ювелірних виробів і практично не застосовують в електроніці, інформує Express.

За даними деяких експертів, через 20-30 років користувачі смартфонів перейдуть на смарт-окуляри з технологіями доповненої і віртуальної реальностей.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: