Презентовано смарт-годинник з вбудованим проектором

190

На популярній виставці Mobile World Congress (MWC) корейська компанія Haier представила «розумний» годинник Asu, який володіє вбудованим проектором. Завдяки такому пристрою інформація з годин може проектуватися на руку користувача.

Як заявляють представники компанії, годинник особливо підійде для занять спортом, коли незручно на бігу вдивлятися в дрібні букви на екрані. Так, пристрій може проектувати дистанцію і час на руку спортсмена, а вже на екрані будуть знаходитися елементи управління, які дозволять припинити або завершити даний режим роботи.

Зручний такий годинник і тим, що він підтримує управління за допомогою жестів. Наприклад, користувач може двічі торкнутися руки, щоб змінити інформацію на дисплеї пристрою.

Ще користувач може малювати на екрані пристрою, а результат буде проектуватися на руку. Це стане в нагоді, коли потрібно швидко щось записати, не дістаючи записну книжку, або зобразити схему на робочих зустрічах.

За розміром Asu досить великі, і навряд чи підійдуть для повсякденного носіння. Але зате великий екран дозволяє виводити якісні зображення в роздільній здатності 480 × 854 пікселів.

Про інші можливості «розумного» годинника виробники поки не повідомляють. Відомо, що Haier Asu надійде у продаж в Китаї десь в другому кварталі поточного року.