Apple урізала функціональність «маячків» AirTag

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Оновлення прошивки, як правило, розширює можливості гаджетів, але трапляється і зворотне. У новій версії iOS користувачі виявили зміну, яку складно назвати апгрейдом: через неї популярний аксесуар Apple втратив одну з корисних функцій.

Самі по собі трекери споживають трохи енергії, але все ж таки вимагають періодичної заміни батарейки. До недавнього часу дізнатися про приблизний залишок заряду можна було через «Локатор» — але в iOS 15.6 відповідна індикація була видалена з інтерфейсу мобільного додатка. Аналогічна зміна була внесена до актуальної бета-версії iOS 16.

Крім того, Apple вирізала вказану функціональність з macOS Monterey 12.5 та watchOS 8.7. Відповідні зміни були внесені до документації на сайті підтримки. Тепер там зазначається, що користувач отримає лише повідомлення про критично низький рівень заряду незадовго до відключення аксесуара. Представники компанії не прокоментували причини перегляду роботи корисної функції пошукового трекера.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.