Ґаджети

Названо чотири недоліки Xiaomi Mi Band

Share
Час читання: 3 хв.

Цього року Xiaomi випустила продовження легендарного фітнес-браслета , який тепер називається Xiaomi Smart Band 7. Оновлення браслета вийшло цікавим, але в сумі досить мінорним: дисплей виріс, але дизайн залишився тим самим, автономність браслета як і раніше топова — здавалося б, що ще потрібно для щастя? Не всі знають, але фітнес-браслет має свої недоліки: ці дрібниці не сильно впадають в очі, але з року в рік компанія нічого з ними не робить. Саме вони – причина того, що користувачі обирають смарт-годинник, а не браслет. Сьогодні розповім вам про те, що не так з Mi Band і чому компанія не виправить деякі недоліки фітнес-браслету ніколи.

Сповіщення на Mi Band

Фітнес-браслет Xiaomi – це не тільки аксесуар для спорту, а й для роботи. Поки ваш телефон поблизу, браслет вібрує під час дзвінка або дозволяє читати повідомлення із соцмереж та месенджерів. Щоправда, робити це вкрай незручно: хоч би якою була версія Mi Band на вашій руці, екран у неї все одно дуже маленький, а шрифт тексту — найгірший, ніби його підглянули в одній із старих версій Windows.

Через особливості екрану він незручно розбивається частинами, тому перегляд перетворюється на справжнє катування. Що вже казати: навіть на старих моделях Apple Watch переглядати повідомлення не так зручно. Розробники могли б хоч трохи виправити співвідношення сторін і поміняти шрифт на інше, не ріжуче око, але навряд чи це зроблять.

Заодно зверніть увагу на вібрацію в Mi Band: здавалося б, в 2022 саме вібромоторчик відображає преміальність будь-якого смартфона. Mi Band, звичайно ж, не відноситься до дорогих гаджетів, але враховуючи те, що багато користувачів довго не знімають його з руки, браслету давно настав час отримати більш приємну вібрацію, ніж ту, що встановлена ​​зараз. Саме через те, що Mi Band вібрує як дешевий телефон середини 2010-х, його хочеться якнайшвидше зняти та відключити всі повідомлення.

Оновлення для Mi Band

Фітнес-браслет Xiaomi – це недорогий пристрій, який може дозволити собі кожен. Mi Band коштує дешево , а через рік-півтора зовсім втрачає в ціні. Тому компанія не сильно зосереджується на оновленнях, а термін підтримки таких пристроїв дуже короткий. Наприклад, Mi Band 4 вийшов три роки тому, а нещодавно стало відомо, що компанія перестане займатися його підтримкою .

Це не означає, що фітнес-браслет стане гіршим, але будь-яких покращень чи виправлень існуючих помилок він точно не отримає. Благо, незважаючи на свою компактність, дещо кастомізувати можна власними силами — наприклад, замінити фірмовий додаток на сторонній.

Mi Band з NFC

Компанія випускає фітнес-браслети по черзі: спочатку гаджет виходить у Китаї, через кілька місяців починаються продажі по всьому світу, а Mi Band з NFC доводиться чекати ще довше: плутанина іноді настільки абсурдна, що виходить нова версія Mi Band, а водночас — стара версія з NFC. Так, наприклад, було з Mi Band 4. На жаль, сплатити покупки Mi Band в Україні зараз не можна , але сподіватимемося, що це ненадовго – у Xiaomi якраз буде час трохи подумати про те, в якій послідовності випускати свої браслети.

Датчики в Mi Band

Mi Band дає приблизні показники здоров’я, хоча позиціонує себе спортивним гаджетом. Це стосується і даних сну, і жироспаления під час тренувань, і навіть вимірів пульсу. З кожною новою версією показники стають трохи точнішими, але покладатися на них не можна: на це можна заплющити очі, якщо ви тренуєтеся для задоволення і дивіться на звіт зі своїми даними лише заради інтересу, але для деяких користувачів невеликі похибки відіграють важливу роль.

Наприклад, для тих, у кого є обмеження щодо здоров’я або при боротьбі із зайвою вагою, коли необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря та тренера. На жаль, але в таких випадках на Mi Band точно не можна покладатися: доводиться вручну підраховувати спалені калорії, а не сліпо вірити даним Mi Band.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Xiaomi
  • Останні записи

    Шахраї в Telegram використовують нову схему обману

    У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…

    16.11.2024

    Xiaomi 15 Pro показав кращі результати за iPhone 16 Pro Max у тестах батареї

    За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…

    16.11.2024

    Samsung запатентувала смартфон з вібруючим дисплеєм

    У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…

    16.11.2024

    Samsung готує бета-версію One UI 7

    Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…

    16.11.2024

    YouTube заполонили піратські фільми у високій якості

    На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…

    16.11.2024

    Casio представила розумне кільце у стилі класичного G-SHOCK 5000 з вбудованим екраном

    Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…

    16.11.2024