Дизайн та ціна Xiaomi Mi Band 7 розкриті інтернет-магазином

Час читання: < 1 хв.

На сайті одного з китайських онлайн-ретейлерів несподівано засвітився розумний браслет Xiaomi сьомого покоління. Крім зображення пристрою, що готується до випуску, продавець опублікував і його роздрібну ціну, не чекаючи офіційної презентації.

Реклама

Згідно з витоком, NFC-версія Xiaomi Mi Band 7 коштуватиме 269 юанів, або $40 за поточним курсом. Ця цифра поки що не підтверджена виробником, але загалом співпадає зі стартовим прайсом торішньої моделі. Крім того, на опублікованому в мережі скріншоті видно, що зовні новинка також нагадує свого попередника. Які характеристики гаджета джерело не повідомляє.

Попередні інсайдерські публікації приписують майбутній новинці AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 490×192 пікселя та підтримкою функції AoD, а також акумулятор ємністю 250 мАг. Дата анонсу, докладні специфікації та ціна базової версії смарт-браслету поки що невідомі.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.