Ґаджети

Названо основні переваги фітнесу браслета Xiaomi Mi Band 6

Share
Час читання: 2 хв.

Нещодавно вийшов у продаж новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6. Усі кажуть, що він дуже гарний за всіма параметрами. Сьогодні ми це дізнаємося, а також порівняємо з таким же браслетом, але старішою версією.

Ми будемо порівнювати Mi Band 6 покоління та 2 покоління. Звісно, ​​різниця між ними кардинальна. Почнемо із зарядки для браслета. У 2 версії вона була дуже незручна, адже браслет потрібно було постійно розбирати, чому сам ремінь швидко псувався. У новій моделі зарядний пристрій кріпиться до браслета за допомогою магніта. Це дуже зручно.

Сам екран у новому браслеті дуже крутий. На ньому видно все, що потрібне. Найцікавіше, що дизайн екрану можна зробити на свій смак, тобто змінити в налаштуваннях.

Якщо ви почали щось робити активніше, то браслет сприймає це як початок тренування та пропонує зафіксувати. Це чудово, адже іноді можна забути відзначити свою діяльність упродовж дня. Також фітнес-браслет визначає індивідуальний рівень активності.

Цікавою функцією є дихальна гімнастика. Це деякі поради, як правильно дихати в різних ситуаціях (коли нервовий або не можеш спати, або втомлений).

Крім усього вищепереліченого, у самому браслеті можна налаштувати будильник, побачити погоду, включити таймер та секундомір, записати щось у блокнот. Здається, що все це можна зробити телефоном, але на браслеті це зручніше.

Є кілька функцій, які не дуже вражають, але також досить корисні. Наприклад, у світі дуже актуально вимірювати рівень кисню у крові. Браслет це вміє, але питання, чи правильно він це робить. Також, коли у вас стрес, це можна побачити у графіках на браслеті. Та й сам дизайн, він справді гарно виглядає на руці.

Як і у всіх пристроях, браслет має свої недоліки. У Mi Band 6 покоління відносно недовго тримає батарею (до 7 днів), а вимкнути браслет просто так не можна, тільки коли розряджений. Сам екран зроблений із такого скла, яке дуже легко пошкодити. За малий термін використання дисплей виглядає потертим та старим.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Xiaomi
  • Останні записи

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024

    Ілон Маск анонсував власну електронну пошту: чим вона відрізняється від інших сервісів

    Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…

    16.12.2024

    В мережі з’явилися перші деталі нового девайсу Apple

    Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…

    16.12.2024