Нещодавно вийшов у продаж новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6. Усі кажуть, що він дуже гарний за всіма параметрами. Сьогодні ми це дізнаємося, а також порівняємо з таким же браслетом, але старішою версією.
Ми будемо порівнювати Mi Band 6 покоління та 2 покоління. Звісно, різниця між ними кардинальна. Почнемо із зарядки для браслета. У 2 версії вона була дуже незручна, адже браслет потрібно було постійно розбирати, чому сам ремінь швидко псувався. У новій моделі зарядний пристрій кріпиться до браслета за допомогою магніта. Це дуже зручно.
Сам екран у новому браслеті дуже крутий. На ньому видно все, що потрібне. Найцікавіше, що дизайн екрану можна зробити на свій смак, тобто змінити в налаштуваннях.
Якщо ви почали щось робити активніше, то браслет сприймає це як початок тренування та пропонує зафіксувати. Це чудово, адже іноді можна забути відзначити свою діяльність упродовж дня. Також фітнес-браслет визначає індивідуальний рівень активності.
Цікавою функцією є дихальна гімнастика. Це деякі поради, як правильно дихати в різних ситуаціях (коли нервовий або не можеш спати, або втомлений).
Крім усього вищепереліченого, у самому браслеті можна налаштувати будильник, побачити погоду, включити таймер та секундомір, записати щось у блокнот. Здається, що все це можна зробити телефоном, але на браслеті це зручніше.
Є кілька функцій, які не дуже вражають, але також досить корисні. Наприклад, у світі дуже актуально вимірювати рівень кисню у крові. Браслет це вміє, але питання, чи правильно він це робить. Також, коли у вас стрес, це можна побачити у графіках на браслеті. Та й сам дизайн, він справді гарно виглядає на руці.
Як і у всіх пристроях, браслет має свої недоліки. У Mi Band 6 покоління відносно недовго тримає батарею (до 7 днів), а вимкнути браслет просто так не можна, тільки коли розряджений. Сам екран зроблений із такого скла, яке дуже легко пошкодити. За малий термін використання дисплей виглядає потертим та старим.