Apple MacBook Pro (2021) з M1 Max отримав унікальний режим продуктивності

31

Нові ноутбуки Apple на базі процесорів M1 Pro і M1 Max вже неодноразово протестували в різних бенчмарках, але, як з’ясувалося, саме топова модель на базі флагманського чіпа має унікальний режим роботи. При його активації продуктивність ноутбука не обмежується системою.

На відміну від 14-дюймової моделі, MacBook Pro c діагоналлю дисплея 16 дюймів має можливість активації спеціального режиму підвищеної продуктивності зі штатних налаштувань системи. Apple пояснила, що наявність такого режиму стала можливою завдяки збільшеній площі тепловідведення.

Також припущення, що активація режиму підвищеної продуктивності дозволяє повністю розкрити потенціал 32-ядерного графічного процесора. Його використання буде актуальним для професіоналів, яким доводиться обробляти складні 3D-моделі або виконувати корекцію кольорів відеороликів у високій роздільній здатності.

Відповідний пункт налаштувань доступний виключно на моделі MacBook Pro (2021) з процесором M1 Max у розділі “Акумулятор” – “Режим роботи” – “Висока продуктивність”. У версії на базі M1 Pro із 16-ядерною графікою такої опції не передбачено.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я