Підвищення продуктивності процесора iPhone 13 порівняно з попередником експерти оцінили як помірне. На думку інсайдерів, куди більший приріст потужності варто очікувати в наступному поколінні чіпів Apple – сімействі A16 Bionic.
Галузеві експерти стверджують, що Apple прагне «вирівняти» показники збільшення продуктивності між поколіннями фірмових SoC. Так, процесор A15 Bionic став всього на 8% швидше торішньої моделі, в той час як різниця між чіпами A13 і A12 становила понад 20%.
Уже в 2022 році американський виробник електроніки може перейти на 4-нанометровий техпроцес. Крім збільшення кількості транзисторів, очікується і перехід на новий кластер ядер: зв’язки «великого» Avalanche і енергоефективних Blizzard замість Firestorm і Icestorm, використовуваних в чіпах A14 і A15 Bionic.
З чуток, компанія також опрацьовує і питання модернізації інших майбутніх пристроїв. Очікується, що зміни торкнуться і сімейство ARM-процесорів Apple для ноутбуків. Раніше TSMC і Samsung Electronics заявили, що вже почали освоювати більш «тонкі» технологічні процеси (2 нм і 3 нм), плануючи почати їх масове виробництво до 2025 року. Не виключено, що саме Apple стане одним з перших замовників такої продукції для своєї електроніки.
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…