Підвищення продуктивності процесора iPhone 13 порівняно з попередником експерти оцінили як помірне. На думку інсайдерів, куди більший приріст потужності варто очікувати в наступному поколінні чіпів Apple – сімействі A16 Bionic.
Галузеві експерти стверджують, що Apple прагне «вирівняти» показники збільшення продуктивності між поколіннями фірмових SoC. Так, процесор A15 Bionic став всього на 8% швидше торішньої моделі, в той час як різниця між чіпами A13 і A12 становила понад 20%.
Уже в 2022 році американський виробник електроніки може перейти на 4-нанометровий техпроцес. Крім збільшення кількості транзисторів, очікується і перехід на новий кластер ядер: зв’язки «великого» Avalanche і енергоефективних Blizzard замість Firestorm і Icestorm, використовуваних в чіпах A14 і A15 Bionic.
З чуток, компанія також опрацьовує і питання модернізації інших майбутніх пристроїв. Очікується, що зміни торкнуться і сімейство ARM-процесорів Apple для ноутбуків. Раніше TSMC і Samsung Electronics заявили, що вже почали освоювати більш «тонкі» технологічні процеси (2 нм і 3 нм), плануючи почати їх масове виробництво до 2025 року. Не виключено, що саме Apple стане одним з перших замовників такої продукції для своєї електроніки.