Глава Qualcomm пообіцяв випустити найкращий чіп для комп’ютерів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Кріштіану Амон, який обійняв посаду генерального директора Qualcomm 30 червня цього року, зробив досить гучну заяву. Він упевнений, що вони можуть випустити чіп, який буде перевершувати Apple M1. Для цього у компанії є спеціальна стратегія.

Глава Qualcomm пообіцяв випустити найкращий чіп для комп'ютерів

Розроблений Apple ARM-процесор M1 показав, що персональні комп’ютери можуть бути неймовірно продуктивними і одночасно з тим досить енергоефективними, працюючи навіть без активного шумозаглушення. Новий глава Qualcomm впевнений, що їм під силу не тільки досягти рівня «яблучного» процесора, але і перевершити його.

«Нам необхідно надати кращу продуктивність для пристроїв, що працюють від акумулятора. Якщо Arm, з якою ми співпрацюємо протягом багатьох років, в результаті розробить процесор, який кращий того, що ми можемо побудувати самі, то у нас завжди є можливість отримати ліцензію від Arm », – заявив Кріштіану Амон.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Причина, по якій Кріштіану Амон так впевнений в своїх силах, полягає в стартапі Nuvia, придбаному Qualcomm на початку цього року за $ 1,4 мільярда. Ця компанія була заснована трьома колишніми інженерами Apple, які займалися розробкою чіпів A-серії для Apple і, судячи з усього, доклали руку і до того самого M1. Отже, ці люди знають, як робити дійсно продуктивні процесори.

Поки неясно, коли саме Qualcomm збирається випустити свій аналог Apple M1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.