У світі розробили карту пам’яті із вражаючим об’ємом

Час читання: < 1 хв.

Компанії Integral Memory вдалося створити першу карту microSD об’ємом 512 Гб.

Реклама

Про це пише Engadget.

Карта спеціально створювалася для запису і зберігання 4К-контенту на компактних і якісних пристроях, наприклад на екшн-камерах, смартфонах або планшетах.

Її швидкісні характеристики не дуже  вражаючі – на піках карта показує 80 МБ / с. Але цього цілком достатньо для побутового використання. Поки подробиць про вихід карти немає. Відомо лише, що в Британії вона повинна з’явитися в лютому, але точної дати, як і вартості, розробники не зазначають.

Зараз читають  Apple Watch 10 зазнають значних змін, але є і мінуси

Очевидно, що вона не буде дешевою. Наприклад, зараз ціни на картку MicroSD об’ємом 400 Гб на Amazon досягають $370. Карта на 512 Гб точно обійдеться дорожче. Але покупка дозволить зберігати, наприклад, 20 годин 4К-відео на площі, що не перевищує розмір людського нігтя.

Довідка: 

4K – позначення роздільної здатності в цифровому кінематографі та комп’ютерній графіці, яке приблизно відповідає 4000 пікселям по горизонталі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.