Перший покупець розпакував свої AirTags. Виглядають дуже презентабельно!

Незважаючи на те, що офіційний початок відвантаження AirTag намічено на 30 квітня, перші покупці раптово почали отримувати свої попередньо замовити смарт-мітки. Фотографіями поділився сайт MacRumors з посиланням на свого читача.

Користувач з ніком Johnny став щасливим володарем нових AirTags ще до початку офіційних продажів. Його фотографії стали першими в інтернеті «живими» знімками аксесуарів і упаковки, якщо не брати до уваги популярних блогерів. Johnny явно не пошкодував грошей, так як на фото можна побачити комплект з чотирьох AirTags – нагадаємо. Як і інші продукти Apple, AirTag упакований строго, лаконічно і презентабельно – це не стало новиною, а тільки підтвердило стиль компанії. Оформлене таким чином пристрій не соромно подарувати.

AirTags

Упаковка відкривається як подвійна книжка – щось подібне зараз застосовується в Apple Watch. Всередині немає нічого, крім самих міток і короткої інструкції; зарядних аксесуарів, змінних батарейок і навіть наклейок з яблучками Apple не поклала. На двох «стулках» упаковки з внутрішньої сторони розміщена коротка довідка про те, яким чином працює аксесуар і як його підключити до iPhone.

До слова, в США AirTag повнофункціональні, а ось в Україні чіп U1 поки відключили, так як Apple не змогла ліцензувати для нього частоти. Це означає, що українські покупці не зможуть відчути частина функцій пристрою – наприклад, точне місце розташування з побудовою маршруту до мітки. Для нас AirTag буде працювати виключно по Bluetooth, Який має невеликий радіус прийому і не дозволяє точно визначити положення гаджета. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я