Фітнес-браслет Huawei Band 6 з великим екраном надійшов у продаж

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Huawei починає продажу фітнес-браслета Huawei Band 6, який пропонується за ціною 53 долари. Браслет оснащений 1,47-дюймовим кольоровим AMOLED-дисплеєм дозволом 194 x 368 пікселів. Пристрій має габарити 43 x 25,4 x 10,99 мм і важить близько 18 м На корпусі є одна кнопка праворуч, ремінець виконаний з силікону.

Huawei Band 6 пропонує 96 режимів тренувань, цілодобовий моніторинг серцевого ритму, він дозволяє відстежувати вміст кисню в крові (SpO2). Для відстеження якості і тривалості сну є датчик TruSleep 2.0. Також браслет дозволяє моніторити рівень стресу, контролювати менструальний цикл і багато іншого.

Huawei Band 6 може працювати без підзарядки до 14 днів при звичайному використанні і 10 днів при інтенсивному використанні. Всього за 5 хвилин зарядки за допомогою магнітного зарядного пристрою акумулятор можна зарядити для 2 днів роботи.

Huawei Band 6 отримав модуль Bluetooth 5.0, акселерометр, гіроскоп, оптичний датчик частоти серцевих скорочень і вологозахист (5 АТМ). Він працює зі смартфонами на базі Android 6 і новіших версій операційної системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.