Розкрито терміни виходу VR-шолома від Apple

70

В 2021 році Apple представить VR-гарнітуру. Про це повідомляє автор Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman).

Згідно розкритими даними Гурмана, у найближчі кілька місяців американська компанія представить свою першу гарнітуру змішаної реальності – VR і AR. Спеціаліст назвав, гаджет, що готується до виходу стане першим великим пристроєм Apple з 2015 року, коли компанія випустила Apple Watch. Однак топ-менеджери компанії не хочуть, щоб реліз девайса пройшов в онлайн-форматі, в зв’язку з цим терміни виходу апарату можуть бути зміщені.

Бажання провести презентацію шолома змішаної реальності офлайн Гурман пояснив тим, що Apple хоче максимально докладно показати девайс, безпосередньо на стендах продемонструвавши його роботу журналістам і розробникам.

Також Марк Гурман нагадав, що американська компанія анонсувала наступну конференцію для розробників на червень 2021 року. На цьому заході Apple традиційно продемонструє поновлення iOS, iPadOS, tvOS, macOS і watchOS. Другий рік поспіль WWDC пройде в онлайн-форматі через коронавірусні обмеження: «У Сан-Хосе і Сан-Франциско не буде нічних прогулянок по барах або вечірок».

Популярні новини  Xiaomi презентує мініатюрну електронну книгу вартістю $90

Журналіст вважає, що подібна ситуація засмучує топ-менеджмент компанії, так як вони хочуть особисто показати нові продукти журналістам і споживачам. Також режим віддаленої роботи не зовсім сприяє інтенсивній розробці майбутніх девайсів, так як в цьому випадку необхідно безпосереднє зосередження інженерів в одному місці. «Майбутні інтелектуальні колонки і нові навушники не можна спроєктувати і протестувати з кухонного столу», – підсумував Гурман.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я